Start       Felgi Racing & Tuning      Felgi Performance      Felgi Classic      Felgi Luxury Sport      Felgi Truck/SUV      Współpraca      Katalog      Kontakt
enkei race

RSM9

Felga RSM9 została stworzona specjalnie z myślą o wyścigach. Dzięki idealnym proporcjom i głębokim wycięciu felga nie dość, że niesamowicie wygląda to charakteryzuje się niską wagą - co wpływa korzystnie na osiągi.
Zastosowanie oryginalnej technologi Enkei 'MAT- Dura flow forming process' zapewnia bezkonkurencyjną wytrzymałość i odporność na odkształcenia.
RSM9 jest pokryta wyjątkową farbą koloru 'piano black', która doskonale kontrastuje z srebrą obręczą. Antypoślizgowa farba, którą jest pokryta wewnętrzna strona felgi zmniejsza ślizganie się opony podczas ekstremalnych przyśpieszeń.

Rozmiary: 17, 18, 19"
Kolor: Piano Black
Atest Spec-E
Technologia MAT

enkei spec chart download  enkei spec chart download

Technologia MAT


Enkei opracowało nową metodę produkcji felg aluminiowych. Technologia MAT (The Most Advanced Technology) łączy jeden kawałek koła z obręczą formowaną w technologii spinning. Korzystanie z tej metody pozwala odlewać i formować bardzo wytrzymałe koła. Technologia Rim-Rolled pozwala zwiększyć obręcz nie tracąc na wytrzymałości materiału. Dzięki tym zabiegom koła są o wiele wytrzymalsze i o ok. 10-15% lżejsze, zyskujemy tym cenne kilogramy które przy 4 kołach mogą być już odczuwalną różnicą.

Technologia


W wyścigach nie ma kompromisów, a pasja do ciągłego polepszania osiągów nigdy się nie kończy. Enkei udostępniło naszym inżynierom najwyższej jakości produkty do ostatecznego testu. Koła prosto z toru teraz dostępne do użytku na zwykłych drogach. Technologia MAT oferuje kucie kół przy znacznie niższych kosztach.

SPEC-E


Wszystkie koła Enkei zostały zaprojektowane tak aby mogły przejść najbardziej rygorystyczne testy. Enkei samo sobie ustanowiło własne kryterium badań zwane SPEC-E, które jest twardsze niż wymagania JWL. Wymagania testu SPEC-E to między innymi wyższy punkt spadku testach uderzeń, 20% więcej cykli zginania obrotowego i dynamiczne testy promieniowe na zmęczenie koła. Koło z testami SPEC-E gwarantuje najwyższą jakość która ciągle buduje zaufanie do firmy Enkei.

 
  2014 ©