Start       Felgi Racing & Tuning      Felgi Performance      Felgi Classic      Felgi Luxury Sport      Felgi Truck/SUV      Współpraca      Katalog      Kontakt
enkei race
enkei rpf1 colors

enkei rpf1

Enkei jest oficjalnym dostawcą kół dla McLaren Mercedes Formula 1 Team. RPF1 został opracowany przy wykorzystaniu tych samych technologii co koła do F1. Twin spokes: podwójne ramiona zaczerpnięte rodem z F1 pełnią bardzo ważną funkcję, zaprojektowane w sposób który równomiernie rozprasza nacisk dzięki czemu koła doskonale spisują się podczas gwałtownego hamowania i ekstremalnej jazdy. Kieszenie śrub zaprojektowane w sposób który zwiększa sztywność i zapewnia chłodzenie podczas agresywniejszej jazdy.

Rozmiary: 15”,16”,17”,18” i 19”
Kolory: Srebrny F1, złoty, czarny, SBC (specjalne zamówienie)
Atest SPEC-E
Technologia MAT
Nie zawiera dekielków

enkei spec chart download  enkei spec chart download

enkei pf01


Technologia MAT


Enkei opracowało nową metodę produkcji felg aluminiowych. Technologia MAT (The Most Advanced Technology) łączy jeden kawałek koła z obręczą formowaną w technologii spinning. Korzystanie z tej metody pozwala odlewać i formować bardzo wytrzymałe koła. Technologia Rim-Rolled pozwala zwiększyć obręcz nie tracąc na wytrzymałości materiału. Dzięki tym zabiegom koła są o wiele wytrzymalsze i o ok. 10-15% lżejsze, zyskujemy tym cenne kilogramy które przy 4 kołach mogą być już odczuwalną różnicą.

Technologia


W wyścigach nie ma kompromisów, a pasja do ciągłego polepszania osiągów nigdy się nie kończy. Enkei udostępniło naszym inżynierom najwyższej jakości produkty do ostatecznego testu. Koła prosto z toru teraz dostępne do użytku na zwykłych drogach. Technologia MAT oferuje kucie kół przy znacznie niższych kosztach.

SPEC-E


Wszystkie koła Enkei zostały zaprojektowane tak aby mogły przejść najbardziej rygorystyczne testy. Enkei samo sobie ustanowiło własne kryterium badań zwane SPEC-E, które jest twardsze niż wymagania JWL. Wymagania testu SPEC-E to między innymi wyższy punkt spadku testach uderzeń, 20% więcej cykli zginania obrotowego i dynamiczne testy promieniowe na zmęczenie koła. Koło z testami SPEC-E gwarantuje najwyższą jakość która ciągle buduje zaufanie do firmy Enkei.

 
  2014 ©