Start       Felgi Racing & Tuning      Felgi Performance      Felgi Classic      Felgi Luxury Sport      Felgi Truck/SUV      Współpraca      Katalog      Kontakt
enkei race

PF01SS

Enkei PF01SS to najnowszy dodatek do oferty kół z serii Enkei Racing. Wykonane w technologii MAT koło jest lekkie i przyjazne w użytku na torze. Dostępny w rozmiarach 17x8 lub 17x9” z dużą ilością przestrzeni na większe zaciski hamulcowe. PF01SS jest wysokiej jakości, bardzo lekkim kołem oferowanym w konkurencyjnej cenie.

Felga wyposażona w specjalny nacinany pierścień wokół felgi który zapobiega ślizganiu się opony po feldze, metoda ta używana jest w zespołach McLaren Mercedes w Formule 1.

Rozmiary: 17x8 lub 17x9
Kolory: Dostępny w kolorze srebrnym lub czarnym.
Czarny dostępny tylko w niektórych rozmiarach.
Atest Spec-E
Technologia MAT

enkei spec chart download  enkei spec chart download

Technologia MAT


Enkei opracowało nową metodę produkcji felg aluminiowych. Technologia MAT (The Most Advanced Technology) łączy jeden kawałek koła z obręczą formowaną w technologii spinning. Korzystanie z tej metody pozwala odlewać i formować bardzo wytrzymałe koła. Technologia Rim-Rolled pozwala zwiększyć obręcz nie tracąc na wytrzymałości materiału. Dzięki tym zabiegom koła są o wiele wytrzymalsze i o ok. 10-15% lżejsze, zyskujemy tym cenne kilogramy które przy 4 kołach mogą być już odczuwalną różnicą.

Technologia


W wyścigach nie ma kompromisów, a pasja do ciągłego polepszania osiągów nigdy się nie kończy. Enkei udostępniło naszym inżynierom najwyższej jakości produkty do ostatecznego testu. Koła prosto z toru teraz dostępne do użytku na zwykłych drogach. Technologia MAT oferuje kucie kół przy znacznie niższych kosztach.

SPEC-E


Wszystkie koła Enkei zostały zaprojektowane tak aby mogły przejść najbardziej rygorystyczne testy. Enkei samo sobie ustanowiło własne kryterium badań zwane SPEC-E, które jest twardsze niż wymagania JWL. Wymagania testu SPEC-E to między innymi wyższy punkt spadku testach uderzeń, 20% więcej cykli zginania obrotowego i dynamiczne testy promieniowe na zmęczenie koła. Koło z testami SPEC-E gwarantuje najwyższą jakość która ciągle buduje zaufanie do firmy Enkei.

 
  2014 ©