Start       Felgi Racing & Tuning      Felgi Performance      Felgi Classic      Felgi Luxury Sport      Felgi Truck/SUV      Współpraca      Katalog      Kontakt
enkei race
Enkei Pf01 Racing Series wheels

enkei pf01

Enkei PF01 to najnowszy dodatek do oferty kół z serii Enkei Racing. Z niewielką wagą koło PF01 jest najpopularniejszym produktem 2010r. Wykonane w technologii MAT koło jest lekkie i przyjazne w użytku na torze. Dostępny w rozmiarach 15-18” z dużą ilością przestrzeni na większe zaciski hamulcowe. PF01 jest wysokiej jakości, bardzo lekkim kołem oferowanym w konkurencyjnej cenie. Felga wyposażona w specjalny nacinany pierścień wokół felgi który zapobiega ślizganiu się opony po feldze, metoda ta używana jest w zespołach McLaren Mercedes w Formule 1.
Enkei PF01 jest używany przez wiele innych profesjonalnych zespołów. m.in. przez Rhys Millen.
Dostępny w kolorze srebrnym lub czarnym.
Czarny dostępny tylko w niektórych rozmiarach.

enkei spec chart download  enkei spec chart download

enkei pf01


Technologia MAT


Enkei opracowało nową metodę produkcji felg aluminiowych. Technologia MAT (The Most Advanced Technology) łączy jeden kawałek koła z obręczą formowaną w technologii spinning. Korzystanie z tej metody pozwala odlewać i formować bardzo wytrzymałe koła. Technologia Rim-Rolled pozwala zwiększyć obręcz nie tracąc na wytrzymałości materiału. Dzięki tym zabiegom koła są o wiele wytrzymalsze i o ok. 10-15% lżejsze, zyskujemy tym cenne kilogramy które przy 4 kołach mogą być już odczuwalną różnicą.

Technologia


W wyścigach nie ma kompromisów, a pasja do ciągłego polepszania osiągów nigdy się nie kończy. Enkei udostępniło naszym inżynierom najwyższej jakości produkty do ostatecznego testu. Koła prosto z toru teraz dostępne do użytku na zwykłych drogach. Technologia MAT oferuje kucie kół przy znacznie niższych kosztach.

SPEC-E


Wszystkie koła Enkei zostały zaprojektowane tak aby mogły przejść najbardziej rygorystyczne testy. Enkei samo sobie ustanowiło własne kryterium badań zwane SPEC-E, które jest twardsze niż wymagania JWL. Wymagania testu SPEC-E to między innymi wyższy punkt spadku testach uderzeń, 20% więcej cykli zginania obrotowego i dynamiczne testy promieniowe na zmęczenie koła. Koło z testami SPEC-E gwarantuje najwyższą jakość która ciągle buduje zaufanie do firmy Enkei.

 
  2014 ©