Start       Felgi Racing & Tuning      Felgi Performance      Felgi Classic      Felgi Luxury Sport      Felgi Truck/SUV      Współpraca      Katalog      Kontakt
enkei race
nt03+m enkei wheel
Najedź na obraz aby zobaczyć wersję Hyper Black

nt03 enkei

NT03+M został zaprojektowany z dodatkowym pierścieniem który dodatkowo zwiększa wytrzymałość koła, dzięki niemu koło jest w stanie oprzeć się zniekształceniom oraz zakłóceniom sił zewnętrznych dając nam dokładniejszą kontrolę nad samochodem. NT03+M posiada także zawór monitorujący ciśnienie w kole.

Kolory: F1 Silver (tylko 18"), Hyper Black (tylko 17")
Atest SPEC-E
Technologia MAT
Felga wyposażona w podwójne wentyle. Jednym wentylem pompujesz azot a drugim wypuszczajasz powietrze z opony dzięki czemu uzyskasz czysty azot w oponie !

enkei spec chart download  enkei spec chart download

enkei pf01

Technologia MAT


Enkei opracowało nową metodę produkcji felg aluminiowych. Technologia MAT (The Most Advanced Technology) łączy jeden kawałek koła z obręczą formowaną w technologii spinning. Korzystanie z tej metody pozwala odlewać i formować bardzo wytrzymałe koła. Technologia Rim-Rolled pozwala zwiększyć obręcz nie tracąc na wytrzymałości materiału. Dzięki tym zabiegom koła są o wiele wytrzymalsze i o ok. 10-15% lżejsze, zyskujemy tym cenne kilogramy które przy 4 kołach mogą być już odczuwalną różnicą.

Technologia


W wyścigach nie ma kompromisów, a pasja do ciągłego polepszania osiągów nigdy się nie kończy. Enkei udostępniło naszym inżynierom najwyższej jakości produkty do ostatecznego testu. Koła prosto z toru teraz dostępne do użytku na zwykłych drogach. Technologia MAT oferuje kucie kół przy znacznie niższych kosztach.

SPEC-E


Wszystkie koła Enkei zostały zaprojektowane tak aby mogły przejść najbardziej rygorystyczne testy. Enkei samo sobie ustanowiło własne kryterium badań zwane SPEC-E, które jest twardsze niż wymagania JWL. Wymagania testu SPEC-E to między innymi wyższy punkt spadku testach uderzeń, 20% więcej cykli zginania obrotowego i dynamiczne testy promieniowe na zmęczenie koła. Koło z testami SPEC-E gwarantuje najwyższą jakość która ciągle buduje zaufanie do firmy Enkei.

 
  2014 ©