Start       Felgi Racing & Tuning      Felgi Performance      Felgi Classic      Felgi Luxury Sport      Felgi Truck/SUV      Współpraca      Katalog      Kontakt
enkei race
Enkei M6

enkei pf01

Felga M6 jest najnowszą wytworzoną przez Enkei felgą do samochodów ciężarowych i SUVów. Dzięki zastosowaniu technologii MAT felga M6 charakteryzuje się zmniejszoną masą oraz zwiększoną wytrzymałością w porównaniu do tradycyjnych felg używanych w samochodach tego typu. Zmniejszenie masy felgi pozytywnie wpływa na przyspieszanie, hamowanie a także poprawia właściwości jezdne pojazdu. Felga posiada polerowane wykończenie z idealnie dopasowanym logo Enkei na jednym z ramion.

Rozmiary: 17", 18", 20"
Kolor: polerowany srebrny
Technologia MAT
Atest SPEC-E

enkei spec chart download  enkei spec chart download
Felgi Enkei


Felgi dla samochodu są jak ubrania dla ludzi. Dobre felgi nie tylko dobrze wyglądają i polepszają wygląd naszego auta ale również poprawiają właściwości jezdne. Enkei dostarcza najwyższej jakości felgi, wieloletnie doświadczenie w sporcie pozwala produkować wyjątkowe felgi które będą się doskonale spisywały w codziennym użytku jak i weekendowych wypadach na tory. Felgi kute, wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły są bardzo popularne wśród miłośników szybkiej jazdy.


SPEC-E


Wszystkie koła Enkei zostały zaprojektowane tak aby mogły przejść najbardziej rygorystyczne testy. Enkei samo sobie ustanowiło własne kryterium badań zwane SPEC-E, które jest twardsze niż wymagania JWL. Wymagania testu SPEC-E to między innymi wyższy punkt spadku testach uderzeń, 20% więcej cykli zginania obrotowego i dynamiczne testy promieniowe na zmęczenie koła. Koło z testami SPEC-E gwarantuje najwyższą jakość która ciągle buduje zaufanie do firmy Enkei.

 
  2014 ©