Start       Felgi Racing & Tuning      Felgi Performance      Felgi Classic      Felgi Luxury Sport      Felgi Truck/SUV      Współpraca      Katalog      Kontakt
enkei race
enkei Fujin Tuning Custom Wheel

enkei pf01

Rozmiary: 17", 18"
Atest SPEC-E
Technologia MAT
Kolor: black, silver
Waga:
18x8 ~9kg
17x7.5 ~8kg

Nowy Fujin jest jednym z najlżejszy kół z oferty Enkei Tuning. Jest to lekkie koło zaprojektowane z myślą o zwykłych kierowcach ale nie rezygnując z takich technologii jak MAT.

Fujin to nazwa japońskiego boga wiatru, przeznaczona dla entuzjastów szukających lekkich, wytrzymałych i stylowych kół w bardzo przystępnej cenie. Zbudowane przy użyciu tej samej technologii MAT którą tworzy się wyścigowe koła.

Lekkie koła przede wszystkim przyczyniają się do redukcji masy pojazdu, przekłada się to na lepsze hamowanie, przyspieszenie a nawet może pomóc w oszczędzaniu paliwa.

enkei spec chart download  enkei spec chart download

enkei pf01

Felgi Enkei


Felgi dla samochodu są jak ubrania dla ludzi. Dobre felgi nie tylko dobrze wyglądają i polepszają wygląd naszego auta ale również poprawiają właściwości jezdne. Enkei dostarcza najwyższej jakości felgi, wieloletnie doświadczenie w sporcie pozwala produkować wyjątkowe felgi które będą się doskonale spisywały w codziennym użytku jak i weekendowych wypadach na tory. Felgi kute, wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły są bardzo popularne wśród miłośników szybkiej jazdy.

Technologia MAT


Enkei opracowało nową metodę produkcji felg aluminiowych. Technologia MAT (The Most Advanced Technology) łączy jeden kawałek koła z obręczą formowaną w technologii spinning. Korzystanie z tej metody pozwala odlewać i formować bardzo wytrzymałe koła. Technologia Rim-Rolled pozwala zwiększyć obręcz nie tracąc na wytrzymałości materiału. Dzięki tym zabiegom koła są o wiele wytrzymalsze i o ok. 10-15% lżejsze, zyskujemy tym cenne kilogramy które przy 4 kołach mogą być już odczuwalną różnicą.


SPEC-E


Wszystkie koła Enkei zostały zaprojektowane tak aby mogły przejść najbardziej rygorystyczne testy. Enkei samo sobie ustanowiło własne kryterium badań zwane SPEC-E, które jest twardsze niż wymagania JWL. Wymagania testu SPEC-E to między innymi wyższy punkt spadku testach uderzeń, 20% więcej cykli zginania obrotowego i dynamiczne testy promieniowe na zmęczenie koła. Koło z testami SPEC-E gwarantuje najwyższą jakość która ciągle buduje zaufanie do firmy Enkei.

 
  2014 ©