Start       Felgi Racing & Tuning      Felgi Performance      Felgi Classic      Felgi Luxury Sport      Felgi Truck/SUV      Współpraca      Katalog      Kontakt
enkei race
Enkei Pf01 Racing Series wheels
Najedź na zdjęcie aby zobaczyć wersję Silver

enkei pf01

Rozmiary: 16", 17", 18", 20"
Atest SPEC-E
Kolory: hyper silver, matte gunmetal

Falcon Enkei to silna, old-schoolowa pięcio ramienna felga z błyszczącym rantem. Falcon jest idealnym wyborem dla wszystkich entuzjastów samochodów. Dostępny w 16x7, 17x7, 17x8, 18x7,5, 18x8, 20x8,5, 20x10. Wykonana w tych samych technologiach co wyścigowe koła Enkei.

enkei spec chart download  enkei spec chart download

enkei pf01

Felgi Enkei


Felgi dla samochodu są jak ubrania dla ludzi. Dobre felgi nie tylko dobrze wyglądają i polepszają wygląd naszego auta ale również poprawiają właściwości jezdne. Enkei dostarcza najwyższej jakości felgi, wieloletnie doświadczenie w sporcie pozwala produkować wyjątkowe felgi które będą się doskonale spisywały w codziennym użytku jak i weekendowych wypadach na tory. Felgi kute, wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły są bardzo popularne wśród miłośników szybkiej jazdy.


SPEC-E


Wszystkie koła Enkei zostały zaprojektowane tak aby mogły przejść najbardziej rygorystyczne testy. Enkei samo sobie ustanowiło własne kryterium badań zwane SPEC-E, które jest twardsze niż wymagania JWL. Wymagania testu SPEC-E to między innymi wyższy punkt spadku testach uderzeń, 20% więcej cykli zginania obrotowego i dynamiczne testy promieniowe na zmęczenie koła. Koło z testami SPEC-E gwarantuje najwyższą jakość która ciągle buduje zaufanie do firmy Enkei.

 
  2014 ©